Design dílna

Propojujeme nápady, design a funkčnost. Brousíme koncepty a vizuály značek, na míru pilujeme grafické návrhy. Stavíme funkční webové prezentace. Dohlížíme na to, abyste na internetu byli vidět. O vaše projekty pečujeme rádi a dlouhodobě.

Proč Design dílna?

Protože máme úctu k řemeslu. Protože jsme hledali název, který bude trochu česky. A protože milujeme design. Tak proto.

V jádru jsme tři. Pořád se učíme, zkoušíme a objevujeme nové cesty. Ale pozor, nejsme žádní zelenáči – každý za sebe už hezkých pár let dobýváme „slávu“ v tom svém oboru. No a před nějakým časem (2017) nám začalo dávat smysl pracovat dohromady.

Než začínáme tvořit, hledáme to „zrno“ a obracíme ho z více stran. Zajímá nás, co se za vašimi projekty skrývá a čemu reálně poslouží. Potom do nich dovedeme dát i to nejlepší z nás. Jo, a může se vám stát, že si někdy budete myslet, že si děláme trochu srandu.

Kluci z dílny

Ivo

Ivo (Macek)

Rytec konceptů, brousič nápadů. Je na začátku vašich projektů. Vytáhne z vás vaše záměry, dá jim obrys a přidá vhodné tvarosloví. Při realizaci zakázky dohlíží na výrobní lince. Když je potřeba, zhostí se nástrojů (grafických a psacích) a zamaká ve výrobě. Od kolegů má zákaz snažit se programovat. Na schůzku za vámi přijede na kole nebo staré Vespě.

Sežeň Iva

Martin

Martin (Píštěk)

WordPress stavbyvedoucí. Řezník HTML kódu, dělník PHP jazyka. Nemá rád zkratky a rychlá řešení. Je jistotou, že každý webový projekt je postaven na poctivém a bezpečném základě. V Design dílně se mimo jiné stará o serverový prostor a nechce k tomu nikoho pustit. Kromě řemesla programování se dost vyzná ve víně. S Ivem hrával v kapele, pak ho vyhodil.

Sežeň Martina

Beda

Bedřich (Marek)

Vedoucí směny na lince Adobe. Citlivý montér vizuálních nápadů se specifickým smyslem pro humor. Svářeč hravého webdesignu, seřizovač WordPress pluginu Elementor. Umí kreslit tužkou. Hybatel Motion grafiky, skromný fotograf. Jediný, kdo studoval v oboru. Úspěšný pilot Rallye závodů (virtuálních) a objevitel všech divných pivovarů po celém světě.

Sežeň Bédu

Další řemeslníci, když ...

… když na svůj marketing potřebujete šablonu. A výkon.

… když nám dochází slova a nápady pro texty a obsah.

Martin Urbánek

… když je potřeba naprogramovat složitější web.

Karel

… když je potřeba důkladná SEO analýza webu.

Dáte tomu šanci?

Chcete nás do vašeho projektu zasvětit? Nechte nám vzkaz a poznejme se.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Výše vyplněné údaje nám slouží pouze pro účely odpovědi na váš dotaz.
Rozhodně vám na e-mail nebudeme posílat žádné novinky, ani se jinak vtírat.
Více na stránce s osobními údaji.

Menu pro dnešní den